Firuze Güreşir

17 senedir dans eden Firuze Hoca, Türkiye Dans Sporları Federasyonu’na bağlı hakem ve antrönürdür. Dansa olan tutkusu sonucu, danstan vazgeçmeyip, dansı mesleği haline getirmiştir.Celal Bayar Ünv. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümü mezunu olan Firuze,2006 yılında kurduğu Uluslarası modern dans takımı oaln Crystals Dance Team’den sonra ,31.Kasım 2009 ‘da Crystals Dance Academy ‘nin oluşumunu sağlamıştır.

Okulumuzun yönetimi ve sistemi kendisinde olup,bayan bir işletme mantığının neler yapabileceğini bizlere her geçen gün göstermektedir.

Okulumuzda Modern dans (hip-hop, R&B, new style )derslerinin yanısıra, Latin dansları derslerine de girmektedir. Aramızda kalsın Latin danslarının erkek adım ve hareketlerini bilen ve eğitimi veren Firuze hoca,okulumuzun Latin Dansları Antrenörü aynı zamanda da saygıdeğer hocasıdır.


Ayşe Uzunkuyu

 Ayşe Hocamızın bol kahkahası yeter:) Türkiye dans federasyonuna bağlı hakem ,antrenör ve aktif dansçı olan hocamız tüm enerjisi ile Crystals ın çiçeğidir. Lady Style dersleri, High Heels showları ile özellikle bayan öğrencilerin beğenisini ve hayranlığını kazanmıştır.


Samet Kasap

12 Senedir,dansa gönül vren Samet Hocamız Ege Ünv. Halkoyunları Bölümünü hakkıyla bitirmiş, Latin danslarıyla da 6 senedir uğraşan hocamız ; enerjisi,samimiyeti ile Crystals Ailesinin vazgeçemeyecği hocasıdır.Askerden gelip, Crystals ‘da başladığından beri okulumuzun havası adeta dğişmiş,yeni bir çağ başlamıştır. Okulumuzda Latin dansları Antrenörümüz olan Samet ,Halkoyunları ve Latin dansları derslerine giren hocamızdır.

Samet Hoca ile daima ileri….


Gonca Kızılgüneş & Hakan Hisli

Okulumuzda Tango rüzgarını estiren genç,dinamik hocalarımız ,okulumuzda eğitim verirken ayrı bir mutluluk !! Tangonun uyumunu önce kendilerinde yansıtan Gonca ve Hakan hocalarımızın dersleri izlenmeye değer…


Alev Durkaya

 Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Alev, okulumuzda aktif dansçı ve asistanlık yapmakta. Dansı ve özellikle lady style tekniğiyle  bayan öğrencilerin gözdesi olmayı başarmaktadır. Kendini geliştirmek konusnda çok istekli olan  Alev’i bir sonraki gösterisinde kendi gözlerinizle görün:)


Alican Sünneli

Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Alican’ın Crystals’ın en büyük yükünü taşıdığı bir gerçek ! Halkla ilişkiler,öğrenci kayıtlarıyla ilgilenmekte,aynı zamanda okulumuzda asistanlık yapmaktadır. Crystals’dan içeri ilk girdiğiniz andan itibaren sizinle birebir ilgilenecek olan Alican, dans konusunda da bir okadar hırslı ve istekli…


Kaan Doğru

9 Eylül Biomedikal Bölümü’nde mezun olan Kaan okulumuzda asistanlık yapmaktadır. Pratiklerde ve gecelerde bayanların dans etmek için sıraya girdiği sevimli mi sevimli olan Kaan dans konusunda bir hayli hırslı…Crystals ailesinde bu yola başkoymuş …Onun adına güzel şeyler planlandığını söyleyebiliriz.


Jbid Tosyalı

Ege Ünv. Biyokimya Öğrecisi olan Jbid, Firuze Hocasına olan aşkıyla bilinir.Okulun Latin Gecesi Etkinlikleri,genel planmada yardımcı ve destek olma konusunda son derece etkili olan Jbid,zekası ve kurduğu sıcak dostluklarıyla ve dansa olan tutkusuyla Crystalsa ışığını yansıtmaktadır.Her okula Jbid gibi bir asistan lazım bizden söylemesi…Onun en büyük kilit noktalardan biri de oluşan herhangi bir sorunu çözmek için tetiktedir.


Burak Tınlıyan

 Namı diğer dj BURAK…çok büyük bir görev adamıdır. Ege Üniversitesi mezunu olan Burak uzun yıllardan beri okulumuzda aisistanlık yapmış ardından DJliğe terfi etmiştir.
Latin gecelerimizde ve pratiklerimizde dans edeceğiniz birbirinden güzel parçaları nabzınıza göre seçer.Ses-Işık tesisatı ondan sorulur… Keyifli gecelerimizin sebebi Dj Burak…..